Instruktorzy - Eksperymentalny Teatr Tańca - EXTATHE

.
Rejestr certyfikowanych instruktorów Eksperymentalnego Teatru Tańca - EXTATHE* zawiera imiona i nazwiska osób, które ukończyły szkolenie Instytutu Dynamiki Tańca i Ruchu - Essen (Institut für Tanz und Bewegungsdynamik - Essen) rekomendowane przez Polskie Stowarzyszenie Choreoterapii-PTT.

..
CERTYFIKOWANI INSTRUKTORZY  'EKSPERYMENTALNY TEATR TAŃCA - EXTATHE'
.
.imię i nazwisko
.miasto .kontakt
.Ewa Fijoł .Wrocław . Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
.Marta Grabowska .Wrocław . Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
.Maria Gryczkowska .Poznań . Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
.Alicja Kożuchowska .Piła . Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
.Liliana Owoc-Pierzchała .Poznań . Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
.Kamila Serafińska .Poznań . Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
.Maria Skommer .Poznań . Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
.Luiza Szumiło .Poznań . Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
.Joanna Tarasiewicz .Łódź, Warszawa . Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
.Monika Tomczyk .Łódź . Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
.Aneta Wróblewska .Białystok . Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
. . .
. . .
..* jeżeli ukończyli Państwo powyższy kurs, a nie znaleźli swojego nazwiska w rejestrze bądź zmieniły
    się Państwa dane kontaktowe, prosimy o e-mail z informacją na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.